Seminer Programı

Seminer Tarihi Başlangıç Saati Bitiş Saati Başlık
18 Tem 2019 Per 10:00 12:00 ANKARA BATIKENT SEMİNERİ

YER : TAŞ DEĞİRMEN CAFE KARDELEN MAHALLESİ KILIÇASLAN CADDESİ NO:23/A BATIKENT / YENİMAHALLE/ ANKARA

KATILIMCI : ANKARA KIZILAY BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ALİ ŞEMSİ

İLETİŞİM : NURTEN GÜNGÖR : 0536 237 61 80

18 Tem 2019 Per 12:30 13:30 ISPARTA ÖNCÜ TOPLANTISI

YER : ISPARTA BÜRO

KATILIMCI : ÜST BÖLGE MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

18 Tem 2019 Per 13:00 15:00 ANKARA BEYPAZARI SEMİNERİ
ADRES               : 1 NUMARA CAFE BİSTRO ULUSOY SOKAK 150 HACIKARA BEYPAZARI ANKARA      
KATILIMCI         : BOLU BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ GÜLCAN KILIÇ        
İLETİŞİM            : NEBAHAT HASEKİ:0555 485 98 51      
18 Tem 2019 Per 13:30 15:30 TEKİRDAĞ - KAPAKLI SEMİNERİ

ADRES: AYIŞIĞI CAFE Cumhuriyet Mah.  Yaşar Doğu Cad.  KAPAKLI - TEKİRDAĞ  Bayramiye Kumlar : 05075222755

KATILIMCI: BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN 

                   TEKİRDAĞ RODOSTO BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ İLKNUR ARDA 

                   HOLLANDA BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ABDULBAKİ CENGİZ

                   

                   

 

18 Tem 2019 Per 13:30 15:30 KARŞIYAKA SEMİNERİ

ADRES : İMBATLI MAH. 6076/3 SOK. BLOK NO:9 K:2 D:3 FAMİLY PARK 2 SİTESİ KARŞIYAKA / İZMİR ( KARŞIYAKA BÜRO )

KATILIMCI : TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL 

İLEİTŞİM : 0533 154 69 79

18 Tem 2019 Per 13:30 15:30 ISPARTA SEMİNERİ

YER : ISPARTA BÜRO

KATILIMCI : ÜST BÖLGE MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

19 Tem 2019 Cum 14:00 16:00 KONYA BEYŞEHİR SEMİNERİ

YER :  BEYŞEHİR BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ

KATILIMCI : ÜST BÖLGE MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

20 Tem 2019 Cts 12:30 13:30 KONYA ÖNCÜ TOPLANTISI

YER : KONYA MERAM - ALAADDİN BÜRO

KATILIMCI : ÜST BÖLGE MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

 

20 Tem 2019 Cts 13:30 15:30 KONYA SEMİNERİ

YER : KONYA MERAM - ALAADDİN BÜRO

KATILIMCI : ÜST BÖLGE MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

20 Tem 2019 Cts 14:00 16:00 MANİSA MESİR SEMİNERİ

ADRES : AYNİ ALİ MAHALLESİ 8 EYLÜL CADDESİ H.KUŞVURAN APT. NO :100 K:1 D:2

KATILIMCI : TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL 

İLETİŞİM : 0544 970 71 04

20 Tem 2019 Cts 14:00 16:00 SULTANBEYLİ SEMİNERİ

ADRES : ABDURRAHMAN GAZİ MAH.BOSNA BULVARI NO:5 KAT:1   ( ZİRAAT BANKASI ÜZERİ) SULTANBEYLİ / İSTANBUL

KATILIMCI :SULTANBEYLİ BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ MUNİSE AÇIKKOL - HOLLANDA BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ABDULBAKİ CENGİZ

İLETİŞİM : (0216) 641 05 10 -- 0541 811 93 06

20 Tem 2019 Cts 15:30 17:30 İSKENDERUN SEMİNERİ

YER : İSKENDERUN BÜRO - ÇAY MAH. KANATLI CAD. NO:13/1 DÖNMEZ APART. (FESTİVAL HALI ÜZERİ ) HATAY / İSKENDERUN

KATILIMCI : ADANA ÇUKUROVA BURO MÜDÜRÜ  BRONZ ÖNCÜ  MUSTAFA - FEVZİYE TÜLÜCÜ  

İLETİŞİM : 0326 613 37 99