Seminer Programı

Seminer Tarihi Başlangıç Saati Bitiş Saati Başlık
16 Şub 2019 Cts 10:00 11:00 ANTALYA SEMİNERİ
(1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ&KİMYAGER AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ KATILACAKTIR.)

ADRES: ANTALYA BÜRO

KATILIMCI:1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ&KİMYAGER AR-GE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ

16 Şub 2019 Cts 11:00 15:00 ANTALYA ÖNCÜ VE ÜZERİ EĞİTİM
( YÖNETİM KURULU BAŞKANI BEKİR SARI KATILACAKTIR.)

ADRES: ANTALYA BÜRO

KATILIMCI :  YÖNETİM KURULU BAŞKANI BEKİR SARI

16 Şub 2019 Cts 12:00 13:00 KAYSERİ ÖNCÜ TOPLANTISI

ADRES      :KAYSERİ BÜRO KILIÇASLAN MAH. SİVAS CAD. ADALET APT. NO :46/5 KAT / 1 MELİKGAZİ / KAYSERİ

KATILIMCI :BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

İLETİŞİM  : (0352) 223 22 82 

16 Şub 2019 Cts 13:00 15:00 BOLU SEMİNERİ
ADRES               : BOLU BÜRO AKPINAR MAH.GEREDE CAD NO:4 KAT:2 MERKEZ BOLU
KATILIMCI         : KDZ EREĞLİ BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ GÖNÜL CEYLAN 
İLETİŞİM            : EMİNE YILDIZ 0545 811 81 21
16 Şub 2019 Cts 13:30 15:30 HATAY SEMİNERİ
ADRES               : EHLİ KEYF CAFE ATATÜRK MH. SAMANDAĞ/HATAY
KATILIMCI         : MERSİN BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ SEZANUR ER                                                                                                                İSKENDERUN BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ENDER BIKMAZ
İLETİŞİM            : SUNAY ARSLAN 0534 458 94 68
16 Şub 2019 Cts 13:30 15:30 EDİRNE SEMİNERİ

ADRES:DİNÇ SPOR TESİSLERİ ŞÜKRÜ PAŞA MAH. 14. CAD. NO:2 EDİRNE

KATILIMCI:TEKİRDAĞ BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ MUTLU DALLIOĞLU & TEKİRDAĞ 2 BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCE SEVİM KİRPİTÇİ

İLETİŞİM:02842364544

16 Şub 2019 Cts 13:30 15:30 İSTANBUL MADENLER SEMİNERİ

ADRES: MADENLER BÜRO.. MEHMET AKİF MAH.GÜNAYDIN SOKAK N.6/4 ÇEKMEKÖY (MADENLER) / İSTANBUL 

KATILIMCI: SAKARYA SERDİVAN BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ BAHAR DERİN

16 Şub 2019 Cts 13:30 15:30 KAYSERİ SEMİNERİ

ADRES      :KAYSERİ BÜRO KILIÇASLAN MAH. SİVAS CAD. ADALET APT. NO :46/5 KAT / 1 MELİKGAZİ / KAYSERİ

KATILIMCI :BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

İLETİŞİM  : (0352) 223 22 82 

16 Şub 2019 Cts 15:00 17:00 YALOVA ÇINARCIK SEMİNERİ

ADRES:HANIMELLERİ KOOP. GAZİ SÜLEYMAN ARSLAN CAD. ÇIKMAZ SOK. TUĞÇE AP. ÇINARCIK YALOVA

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN

İLETİŞİM:KAZİME HÜRMAN 05519076977

16 Şub 2019 Cts 15:00 17:00 KORNWESTHEIM SEMİNERİ
ADRES       :AYASOFYA CAMİ - SİGELSTR.44, 70806 KORNWESTHEIM
KATILIMCI  :ALMANYA DORTMUND BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ NİLÜFER ÇALIŞKAN
İLETİŞİM    : ÖNCÜ HAVVA KAYA 01723059909
17 Şub 2019 Pzr 12:00 13:00 AKSARAY ÖNCÜ TOPLANTISI

ADRES     : AKSARAY ÖĞRETMENEVİ

KATILIMCI :BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

İLETİŞİM  : AYNUR ŞEN 0532 540 22 86 

17 Şub 2019 Pzr 13:30 15:30 AKSARAY SEMİNERİ

ADRES     : AKSARAY ÖĞRETMENEVİ

KATILIMCI :BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

İLETİŞİM  : AYNUR ŞEN 0532 540 22 86 

17 Şub 2019 Pzr 13:30 15:30 KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ SEMİNERİ

ADRES:EŞ DOST MARMARA CAFE 8 KASIM MAH. ÜZÜM SOK. TOKİ KÜME EVLERİ TOKİ ÇARŞISI NO:11 LÜLEBURGAZ KIRKLARELİ

KATILIMCI:TEKİRDAĞ BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ MUTLU DALLIOĞLU & TEKİRDAĞ 2 BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ SEVİM KİRPİTÇİ

İLETİŞİM:5064936627

17 Şub 2019 Pzr 14:00 16:00 ANKARA ETLİK SEMİNERİ
ADRES               : RİTHA SALON OSMANLI İŞ MERKEZİ 103/9 ETLİK KEÇİÖREN ANKARA
KATILIMCI         : ANKARA KIZILAY BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ALİ ŞEMSİ
17 Şub 2019 Pzr 14:00 16:00 BURSA SEMİNERİ
ADRES                                  BURSA EMEK FATİHSULTAN MEHMET MAH. SERKAN SOK. NO:2
KATILIMCI          GEBZE  BÜRO MÜDÜRÜ  ALTIN ÖNCÜ MUSTAFA ÜNLÜ
İLETİŞİM             SONGÜL GÜZEL - 05369477613
18 Şub 2019 Pts 12:00 13:00 KONYA ÖNCÜ TOPLANTISI

ADRES       : KONYA MERAM & ALAADDİN BÜROLARI Şems-i Tebrizi M.Hatuniye S.No:3/4 Çumralıoğlu Vakfı İşhanı (Şafak Sürücü Kursu Üstü) Karatay / KONYA

KATILIMCI : BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

İLETİŞİM   :(0332) 351 7078

18 Şub 2019 Pts 13:00 15:00 ANKARA SEMİNERİ
ADRES               : ANKARA  ERSAĞ GENEL MERKEZ GAZİ MUSTAFA KEMAL BULVARI NO:131/C MALTEPE ANKARA 
KATILIMCI         : KDZ EREĞLİ BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜİ ÖNCÜ GÖNÜL CEYLAN 
ADIYAMAN BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ SUZAN YALÇINKAYA 
18 Şub 2019 Pts 13:30 15:30 SAKARYA SEMİNERİ

ADRES:Sakarya Büro Cumhuriyet Mah. Çark Cad. Güven Apt. No:20 Kat: 2 Daire: 7-8 Sakarya

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN

 

18 Şub 2019 Pts 13:30 15:30 KONYA SEMİNERİ

ADRES       : KONYA MERAM & ALAADDİN BÜROLARI Şems-i Tebrizi M.Hatuniye S.No:3/4 Çumralıoğlu Vakfı İşhanı (Şafak Sürücü Kursu Üstü) Karatay / KONYA

KATILIMCI : BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ KEMAL KARATAŞ

İLETİŞİM   :(0332) 351 7078

18 Şub 2019 Pts 14:00 16:00 İSTANBUL BAĞCILAR SEMİNERİ
ADRES               : BIG MAMMA'S PRIVE SANCAKTEPE MAH. 899. SK. NO: 22  BAĞCILAR/İSTANBUL
KATILIMCI         : GÖLCÜK BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ ZEYNEP KAYA 
İLETİŞİM            : ZEYNEP KAYA: 0532 630 2554
19 Şub 2019 Sal 13:30 15:30 MALATYA SEMİNERİ

ADRES     : MALATYA BÜRO

KATILIMCI: MALATYA BEYDAĞ BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ AYLA DEMİRCİ

                   ANTALYA MERKEZ BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ HATİCE ARMAĞAN

19 Şub 2019 Sal 13:30 15:30 KOCAELİ KARAMÜRSEL SEMİNERİ

ADRES:KARAMÜRSEL BÜRO 4 TEMMUZ MAH. 2101 SOK. ACET PASAJ NO:3 DAİRE:2 KARAMÜRSEL / KOCAELİ

KATILIMCI:BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN & SAKARYA BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ MELEK ERTEKİN

 

20 Şub 2019 Çar 14:00 16:00 İSTANBUL ŞİRİNEVLER SEMİNERİ

ADRES      :İSTANBUL ŞİRİNEVLER BÜRO ŞİRİNEVLER MAH. MAHMUT BEY CAD. 5. SOK. NO:1 D:7 BAHÇELİEVLER/İSTANBUL

KATILIMCI :BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ŞERİFE BALKIZ                                                                                         

                   İSTANBUL BAŞAKŞEHİR BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ YILDIZ BAYHAN

İLETİŞİM   :  0212 653 49 54 / Gsm: 0533 154 71 54

21 Şub 2019 Per 14:00 16:00 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR SEMİNERİ

ADRES      :İSTANBUL BAŞAKŞEHİR BÜRO  BAŞAKŞEHİR 5. ETAP KAVACIK SİTESİ C:21 D:1 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

KATILIMCI :BÖLGE MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ŞERİFE BALKIZ                                                               

                   İSTANBUL ŞİRİNEVLER BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ HAVVA ATMACA

İLETİŞİM  :0212 488 51 50 / Gsm : 0533 050 18 98 

22 Şub 2019 Cum 11:00 13:00 KOCAELİ GÖLCÜK ÖNCÜ VE ÜZERİ EĞİTİM

ADRES     : GÖLCÜK BELEDİYESİ SANAT GALERİSİ MERKEZ MH. ATATÜRK BULVARI NO:121 41650 GÖLCÜK/KOCAELİ

KATILIMCI: TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL

                   KONYA ŞEMS BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ BİRHAN BORA ERDOĞAN

                   ERZURUM BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ HATİCENUR AYDIN

                   GÖLCÜK BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ ZEYNEP KAYA

22 Şub 2019 Cum 13:30 16:30 KOCAELİ GÖLCÜK SEMİNERİ

ADRES     : GÖLCÜK BELEDİYESİ SANAT GALERİSİ MERKEZ MH. ATATÜRK BULVARI NO:121 41650 GÖLCÜK/KOCAELİ

KATILIMCI: TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL

                   KONYA ŞEMS BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ BİRHAN BORA ERDOĞAN

                   ERZURUM BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ HATİCENUR AYDIN

                   GÖLCÜK BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ ZEYNEP KAYA

22 Şub 2019 Cum 14:00 16:00 HATAY BELEN SEMİNERİ

ADRES:MUSTAFA ÇOBAN İLKOKULU DEREBAHÇE MAH. SARAY SOK. BELEN HATAY

KATILIMCI:TEKİRDAĞ BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ MUTLU DALLIOĞLU

İLETİŞİM:05052551388 FATMA CAVUNT

23 Şub 2019 Cts 13:30 15:30 HATAY İSKENDERUN SEMİNERİ
ADRES : İSKENDERUN BÜRO ÇAY MAH. KANATLI CAD. NO:13/1 DÖNMEZ APART. HATAY/İSKENDERUN (FESTİVAL HALI ÜZERİ)
KATILIMCI         : TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL 
İLETİŞİM            : 0533 050 33 54
24 Şub 2019 Pzr 13:30 15:30 OSMANİYE SEMİNERİ
ADRES              : OSMANİYE BÜRO  ALİBEYLİ MAH AKYAR CAD . NO :52 UZUN HASAN APT B BLOK ZEMİN KAT  OSMANİYE
KATILIMCI         : TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL 
İLETİŞİM            : 0533 896 58 59