1966 Denizli/Çivril doğumlu olan Bekir SARI evli ve iki çocuk babasıdır. Küçüklüğünden beri hiperaktif yapısıyla dikkat çeken ve kendi çapında ilginç icat ve buluşlarla uğraşıp, yeniliklere açık, vizyonu geniş biri olduğunu o dönemlerden gösteren bir yapısı vardır. Okul yıllarından bu yana başta karakucak ve minder güreşi, uzak doğu sporları ve yüzme gibi farklı spor dallarıyla da ilgilenen ve "hayatımın bir parçası" ve "sağlam kafa sağlam vücutta bulunur " dediği sporu hiç bırakmadı.

1990 yılında "hayatımda en doğru yaptığım şeylerden biridir" dediği eşiyle evlendi ve aynı yıl Ege Ordu Komutanlığı 54001 Mühimmat Bölüğünde Mühimmat teknisyeni olarak göreve başladı.Türk Silahlı kuvvetleri bünyesinde 20 yıl birfiil görev yapan Bekir SARI, disiplinli, ilkeli , dürüst, çalışkan kişiliğinden dolayı birçok takdir aldı. 2009 yılında çok sevdiği Türk Silahlı Kuvvetlerinden istifa ederek, eşinin adına kurulu Ersağ şirketinin başına geçti. Amacı belliydi. Kendi ülkesinde, kendi insanına ürettiği temizlik ve kozmetik ürünleriyle daha sağlıklı bir çevre ve toplum bilinci oluşturmaktı. Kararlı, istikrarlı tutumu, azmi ve çalışkanlığıyla da bunu adım adım gerçekleştirdi.

 "Yalanın, yeminin ve nikahın şakası olmaz " diyen Bekir SARI , "işçi" denmesinden hoşlanmadığı "çalışma arkadaşlarım" dediği personeline yerine göre bir lider, yerine göre bir baba, yerine göre arkadaş olarak, olmazsa olmaz dediği SEVGİ yi herkese aşılamayı bildi.

Bekir SARI "dil, din, ırk, millet ayırmadan sevgi ve dürüstlükten taviz vermeden, tüm dünya insanlarına ve cennet vatan toprağımıza hizmet etmeyi görev bilen ve seçen,bu yoğun ve meşakkatli görevde üzülsek de, kırılsak da, zorlansak da yüce milletimizden aldığımız güven ve destekle yılmadan yıkılmadan yoluna devam etme sözü verdi.

Sana neden başardığını değil,

nasıl başardığını soracaklardır.

Bekir SARI
Yönetim Kurulu Başkanı

“ ERSAĞ Biorezonans ile yeni bir hayat, umut dolu hayat hikayeleri... ”

Detay »

“ Ersağ Yardımlaşma Derneğimizin Web Sitesi ”

Detay »

“ Ersağ Çocuk “

Detay »

“ Ersağ İlaç LTD. ŞTİ. ”

Detay »

“ Ersağ Yağ LTD. ŞTİ. ”