Seminer Programı

Seminer Tarihi Başlangıç Saati Bitiş Saati Başlık
21 Nis 2018 Cts 10:30 12:30 BATMAN SEMİNERİ

ADRES : ÖĞRETMEN EVİ ÇADIR KAFE

KATILIMCI : TEKİRDAĞ-2 BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ SEVİM KİRPİTCİ 

İLETİŞİM : 05414727250

21 Nis 2018 Cts 11:30 13:30 ANKARA ÇANKAYA SEMİNERİ
ADRES               : YEŞİM PASTANESİ  : EMEK MH. BİŞKEK CD. 58/A  ÇANKAYA / ANKARA
 
KATILIMCI         : BOLU BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ GÜLCAN KILIÇ 
 
İLETİŞİM            : ALTIN ÖNCÜ ŞEREF ÇABUK : 0554 162 8977
21 Nis 2018 Cts 12:00 13:00 DENİZLİ ÖNCÜ VE ÜZERİ EĞİTİM
( 1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &KİMYAGER- ARGE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ KATILACAKTIR.)

YER: DENİZLİ BÜRO 

KATILIMCI:  1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &KİMYAGER- ARGE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ KATILACAKTIR.

21 Nis 2018 Cts 13:30 15:30 İSTANBUL ŞİRİNEVLER SEMİNERİ
ADRES               : ŞİRİNEVLER MAH MAHMUTBEY CAD 5.SOK NO 1D 7 BAHCELİEVLER İSTANBUL
 
KATILIMCI         : SAKARYA BÜRO MÜDÜRÜ MELEK ERTEKİN
 
İLETİŞİM            : 5331547154
21 Nis 2018 Cts 13:30 15:30 DENİZLİ SEMİNERİ
(1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &KİMYAGER- ARGE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ VE YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA KATILACAKTIR.)

ADRES:  DENİZLİ BÜRO 

KATILIMCI :  1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &KİMYAGER- ARGE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ

                      YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA 

21 Nis 2018 Cts 14:00 16:00 ÇORUM SUNGURLU SEMİNERİ
ADRES               : ALPARSLAN TÜRKEŞ CAD. SUNGUROĞLU MAH. 1 SOK. NO:1 AKKOÇ PASTANELERİ
 
KATILIMCI         : MESİR BÜRO MÜD. GÜMÜŞ ÖNCÜ HATİCE ULUER 
 
İLETİŞİM            : NURHAN ARSLAN:0507 738 42 27
21 Nis 2018 Cts 14:00 16:00 İSTANBUL SULTANBEYLİ SEMİNERİ
ADRES               : ABDURRAHMAN GAZİ MAH. BOSNA BUL.NO:5 KAT:1 D:2 (ZİRAAT BANKASI ÜSTÜ) SULTANBEYLİ / İSTANBUL
 
KATILIMCI         : ISPARTA BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ ARİFE YILMAZ
 
İLETİŞİM            : YASEMİN İLHAN TEL:0533 718 75 34  SULTANBEYLİ BÜRO TEL:0216 641 05 10
21 Nis 2018 Cts 14:00 16:00 İSTANBUL ESENYURT SEMİNERİ

ADRES : HACI SEYİT PASTANESİ YENİ KENT MAH. ÖZYURT AVM ESENYURT/İSTANBUL

KATILIMCI : BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN-BURSA ULUDAĞ-1 BÜRO MÜD. BRONZ ÖNCÜ İMRAN KARAKUŞ

İLETİŞİM : MERAL KUŞDİL 05398977120

21 Nis 2018 Cts 14:00 16:00 TEKİRDAĞ MURATLI SEMİNERİ

ADRES: PALMİYE CAFE MURADİYE MAH. 91.SK. NO:3/A MURATLI TEKİRDAĞ

KATILIMCI : TEKİRDAĞ BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ MUTLU DALLIOĞLU

İLETİŞİM : 05358662594

21 Nis 2018 Cts 14:00 16:00 BURSA SEMİNERİ
ADRES               : ERSAĞ BURSA ULUDAĞ BÜRO ŞEHREKÜSTÜ MH. DURAK CD. NO:7 OSMANGAZİ / BURSA
 
KATILIMCI         : BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ GÜLSEN-HÜSEYİN BULUT TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ EMRE-UĞUR URAL
21 Nis 2018 Cts 15:00 17:00 MANİSA SALİHLİ SEMİNERİ
ADRES               : CAFE BAHANE MİTHATPAŞA MAH. MİTHATPAŞA CAD. NO:43/A (SEVGİYOLU GEDİZ ELEKTRİK ÇAPRAZI) SALİHLİ/ MANİSA
 
KATILIMCI         : MANİSA ŞEHZADE BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ SEHER UÇAR
 
İLETİŞİM            : SABAHAT AYAZ  0506 331 91 49 
22 Nis 2018 Pzr 10:30 11:30 BATMAN ÖNCÜ TOPLANTISI

ADRES : ÖĞRETMEN EVİ ÇADIR KAFE 

KATILIMCI : TEKİRDAĞ-2 BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ SEVİM KİRPİTCİ

İLETİŞİM : 5414727250

22 Nis 2018 Pzr 12:00 14:00 ADIYAMAN SEMİNERİ
ADRES               : KARAPINAR MH. SİSTEM KENT SİTESİ G BLOK
 
KATILIMCI         : BURSA ULUDAĞ BÜRO2 MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ YASEMİN GEZGİN 
 
İLETİŞİM            : ÖNCÜ AYŞE TOKER 05357892296
22 Nis 2018 Pzr 14:00 16:00 AMASYA SEMİNERİ
ADRES               : İSTASYON CAD. STADYUM KARŞISI YEŞİL EV 1 MERKEZ/AMASYA
 
KATILIMCI         : MESİR BÜRO MÜD. GÜMÜŞ ÖNCÜ HATİCE ULUER 
 
İLETİŞİM            : ZÜBEYDE ARSLAN:0553 782 09 19
23 Nis 2018 Pts 09:00 12:00 DUISBURG ALMANYA SEMINERI

ADRES:FRIEDRICH-EBERT STR:12  47179 DUISBURG 

KATILIMCI:ALMANYA 3 BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ GÖNÜL KAYA 

ILETISIM:GÜMÜS ÖNCÜ ÖZNUR CICEKDAL 01626943375

 

24 Nis 2018 Sal 10:00 13:00 ALMANYA DORTMUND SEMINER
(AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN KATILACAKTIR.)

ADRES:ALTENDERNERSTR.5  44329 DORTMUND

KATILIMCI:AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN

ALMANYA 1 BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ NILUFER CALISKAN

ALMANYA 3 BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ GÖNÜL KAYA

ILETISIM:GÜMÜS ÖNCÜ ÖZNUR CICEKDAL 01626943375

ÖNCÜ CEYHAN KARAKAS 015734029942 

24 Nis 2018 Sal 13:30 15:30 İSTANBUL ŞİRİNEVLER SEMİNERİ
ADRES               : ŞİRİNEVLER MAH.MAHMUT BAY CAD. 5. SOK. NO:1 D:7 BAHÇELİEVLER /İSTANBUL
 
KATILIMCI         : İZMİR ALİAĞA BÜRO MÜDÜRÜ BRONZ ÖNCÜ HÜLYA GÜNERİ
 
İLETİŞİM            : 0533 154 71 54 - 02126534954
24 Nis 2018 Sal 14:00 16:00 TOKAT/ZİLE SEMİNERİ
ADRES               : YUNUSEMRE MAH. DİNÇERLER CAD. GÖNÜL BAĞI CAFE
 
KATILIMCI         : MESİR BÜRO MÜD. GÜMÜŞ ÖNCÜ HATİCE ULUER
 
İLETİŞİM            : SATİ COŞGUN:0530 602 5411
25 Nis 2018 Çar 10:00 12:00 TEKİRDAĞ ÇORLU SEMİNERİ

ADRES :ERSAĞ ÇORLU BÜRO REŞADİYE MAH. ŞİNASİ KURŞUN CAD. NO:12 GÖNÜN İNAN PLAZA K:4 D:14 

KATILIMCI : TEKİRDAĞ BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ MUTLU DALLIOĞLU

İLETİŞİM : 05306938781

25 Nis 2018 Çar 13:30 15:30 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR SEMİNERİ
ADRES               : Başakşehir 5. Etap Kavacık Sitesi C: 21 D: 1  Başakşehir BÜRO / İSTANBUL
 
KATILIMCI         : GÖLCÜK BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ ZEYNEP KAYA
25 Nis 2018 Çar 14:00 16:00 İZMİR GAZİEMİR SEMİNERİ
ADRES               : ERSAĞ İZMİR GAZİEMİR BÜRO ATIFBEY MAH. ÖNDER CAD.12/1 SOKAK NO:20/2 KAT:1DAİRE:1 GAZİEMİR/İZMİR
 
KATILIMCI         : BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ GÜLSEN-HÜSEYİN BULUT
25 Nis 2018 Çar 14:00 16:00 SİVAS SEMİNERİ
ADRES               : Çarşıbaşı Mh. Nalbantlarbaşı Cd. No:13 Canik Gülle Apt. Kat :1 D:3 Merkez/ SİVAS BÜRO
 
KATILIMCI         : MESİR BÜRO MÜD. GÜMÜŞ ÖNCÜ HATİCE ULUER 
 
İLETİŞİM            : SİVAS BÜRO:0549 796 48 29
25 Nis 2018 Çar 19:00 23:00 HARDERWIJK HOLLANDA SEMINERI

ADRES:TÜRK KÜLTÜR OCAGI ALSANCAK HARDERWIJK
GELREWEW 36  3843 AN  HARDERWIJK

KATILIMCI: HOLLANDA BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜS ÖNCÜ ABDULBAKI CENGIZ

ILETISIM: ÖNCÜ  KEZBAN GÖK 00491785125711-HAVVA YALCIN 0031687508184

 

 

 

Il

26 Nis 2018 Per 10:00 12:00 MÜHLACKER SEMINERI
(AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN KATILACAKTIR.)

ADRES:IMBIEGEL 1 DÜRRMENZ  75417 MÜHLACKER

KATILIMCI: AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN 

ILETISIM:ÖNCÜ NURSEN FAIKOGLU 0176 96877084

26 Nis 2018 Per 11:00 13:00 UŞAK ÖNCÜ VE ÜZERİ EĞİTİM
(1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &KİMYAGER- ARGE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ KATILACAKTIR.)

YER: UŞAK BÜRO

KATILIMCI :  1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &KİMYAGER- ARGE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ 

26 Nis 2018 Per 13:30 15:30 İSTANBUL BAĞCILAR SEMİNERİ

ADRES               : MERKEZ MAH. 7.SK. NO: 7 URAN KÖYÜ DERNEĞİ BAĞCILAR/İSTANBUL.

 
KATILIMCI         : GÖLCÜK BÜRO MÜDÜRÜ ALTIN ÖNCÜ ZEYNEP KAYA
26 Nis 2018 Per 13:30 15:30 TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY SEMİNERİ

ADRES : TUNALI BOUTİQUE HOTEL G.O.P MAH. BIÇAKCI SOK. NO :1/2 (AKBANK SOKAĞI) ÇERKEZKÖY/ TEKİRDAĞ

KATILIMCI: BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ TİJEN TOSUN

İLETİŞİM : DÖNDÜ İŞBİLEN

26 Nis 2018 Per 13:30 15:30 KIRKLARELİ SEMİNERİ

ADRES : PERA KAHVESİ KARAKAŞ MAH.MAHMUT AĞA ÇEŞME SOKAĞI N:11 DENİZBANK ARASI KIRKLARELİ

KATILIMCI :TEKİRDAĞ-2 BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ SEVİM KİRPİTCİ

İLETİŞİM : 5424067778

26 Nis 2018 Per 14:00 16:00 MANİSA MESİR SEMİNERİ
ADRES               : ERSAĞ MANİSA MESİR BÜRO AYNİ ALİ MAH. 8 EYLÜL CAD. H.KUŞVURAN APT.NO:100 K:1 D:2 MANİSA
 
KATILIMCI         : BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ GÜLSEN-HÜSEYİN BULUT 
26 Nis 2018 Per 14:00 16:00 UŞAK SEMİNERİ
(1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &KİMYAGER- ARGE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ VE YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA KATILACAKTIR.)

ADRES: UŞAK ÖĞRETMEN EVİ

KATILIMCI :   1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &KİMYAGER- ARGE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ VE

                       YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA

27 Nis 2018 Cum 11:30 12:30 GAZİANTEP NİZİP ÖNCÜ VE ÜZERİ EĞİTİM
(2.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ&GIDA MÜHENDİSİ GİZEM SARPDAĞ KATILACAKTIR.)

ADRES: İKBAL SOFRASI CAFE RESTORANT   (Sultan Abdülhamit Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Cd., 27700 Nizip/Gaziantep)

KATILIMCI:2.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ&GIDA MÜHENDİSİ GİZEM SARPDAĞ 

27 Nis 2018 Cum 13:00 15:00 GAZİANTEP NİZİP SEMİNERİ
( 2.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ&GIDA MÜHENDİSİ GİZEM SARPDAĞ VE 3. BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ&GIDA MÜHENDİSİ DEREN ÇULLU KATILACAKTIR. )

ADRES   :   İKBAL SOFRASI CAFE RESTORANT(Sultan Abdülhamit Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Cd., 27700 Nizip/Gaziantep)

KATILIMCI: 2.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ&GIDA MÜHENDİSİ GİZEM SARPDAĞ 

                   3. BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ&GIDA MÜHENDİSİ DEREN ÇULLU 

27 Nis 2018 Cum 14:00 17:00 FRANKFURT ÖNCÜ VE ÜZERI EGITIM
(AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN KATILACAKTIR..)

ADRES:BILDIRILECEKTIR.

27 Nis 2018 Cum 14:30 16:30 MERSİN TARSUS SEMİNERİ
ADRES               : YENİ ÖMERLİ MAH. 4112 SOK MEHMET ŞENTUT APT NO:12/B TARSUS /MERSİN 
 
KATILIMCI         : TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL 
 
İLETİŞİM            : MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ :  0549 304 43 33 -   0324 614 62 45
28 Nis 2018 Cts 12:00 13:00 AYDIN/NAZİLLİ ÖNCÜ VE ÜZERİ EĞİTİM
(1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &KİMYAGER- ARGE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ KATILACAKTIR.)

YER: AYDIN/NAZİLLİ ÖĞRETMEN EVİ

KATILIMCI:  1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &KİMYAGER- ARGE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ KATILACAKTIR.

28 Nis 2018 Cts 13:30 15:30 AYDIN/NAZİLLİ SEMİNERİ
(1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &KİMYAGER- ARGE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ VE YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA KATILACAKTIR.)

ADRES:  AYDIN/NAZİLLİ ÖĞRETMEN EVİ 

KATILIMCI :  1.BÖLGE TEKNİK KOORDİNATÖRÜ &KİMYAGER- ARGE SORUMLUSU MEVLÜDE EBİNÇLİ

                      YÜKSEK BİYOKİMYAGER GÜLİZ BOZOKALFA 

28 Nis 2018 Cts 13:30 15:30 HATAY İSKENDERUN SEMİNERİ
ADRES               : BARBAROS MAH İSMET ÖNÜ CAD 112 SOK NO :1 KIRMIZIOĞLU APT KAT :4 DAİRE :6   İSKENDERUN / HATAY 
 
KATILIMCI         : TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL 
 
İLETİŞİM            : MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ : 0533 050 33 54 - 0326 613 37 99
28 Nis 2018 Cts 14:00 16:00 İZMİR ÜÇYOL SEMİNERİ
ADRES               : ERSAĞ İZMİR ÜÇYOL BÜRO İNÖNÜ CAD. ARAP HASAN MAH. GÜLSÜN APRT. NO:211 KAT:1 DAİRE:6 KARABAĞLAR/İZMİR
 
KATILIMCI         : BÖLGE SORUMLUSU GÜMÜŞ ÖNCÜ GÜLSEN-HÜSEYİN BULUT
29 Nis 2018 Pzr 13:30 15:30 ANTAKYA SEMİNERİ
ADRES               : CUMHURİYET CAD ANTAKYA LİSESİ YANI HATAY 
 
KATILIMCI         : TURGUTLU BÜRO MÜDÜRÜ PLATİN ÖNCÜ UĞUR URAL
 
İLETİŞİM            : ENDER BIKMAZ : 0536 612 12 09
29 Nis 2018 Pzr 13:30 15:30 KIRKLARELİ BÜYÜKKARIŞTIRAN SEMİNERİ

ADRES : IZGARA BALIK SALONU YILDIRIM MAH. CUMHURİYET CAD. NO:70/A KARIŞTIRAN GİRİŞİ SOL TARAF SAAT KULESİ YANI. BÜYÜKKARIŞTIRAN KIRKLARELİ

KATILIMCI : TEKİRDAĞ-2 BÜRO MÜDÜRÜ GÜMÜŞ ÖNCÜ SEVİM KİRPİTCİ

İLETİŞİM : 5386611956

30 Nis 2018 Pts 09:30 11:30 ALTENSTADT SEMINERI
(AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN KATILACAKTIR.)

ADRES:PHILIPP REIS STR.3  63674 ALTENSTADT

KATILIMCI:AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN

ILETISIM:015121549060

1 May 2018 Sal 13:30 15:30 AVUSTURYA BREGENZ SEMINERI
(AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN KATILACAKTIR.)

ADRES:CLEMENS-HOLZMEISTER-GASSE 2

6900 BREGENZ AVUSTURYA

KATILIMCI:AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN KATILACAKTIR..

ILETISIM. BRONZ ÖNCÜ MERYEM DEDEELI 00436606786375

3 May 2018 Per 13:00 15:00 BELCIKA BÜRO ÖNCÜ VE ÜZERI EGITIM
(AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN KATILACAKTIR.)
5 May 2018 Cts 15:00 17:00 ALMANYA BERLIN SEMINERI
(AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN KATILACAKTIR.)

ADRES :ALT MOABIT 75 10555 BERLIN 

KATILIMCI: AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN

ILETISIM .MÜJDE KARAKURT 0160 7580298

12 May 2018 Cts 13:00 15:30 DANIMARKA KOPENHAGEN
(AVRUPA GENEL KOORDINATÖRÜ DILEK CIVAN KATILACAKTIR..)

ADRES:Charlotte Muncks Vej 30 TV 2400 NV 

Kopenhagen Danimarka 

KATILIMCI: Avrupa Genel Koordinatörü Dilek Civan

ILETISIM: Öncü Yüksel Kuyulu 004528576473