TEŞEKKÜR

Sevgili Ersağ Ailem,

2006 yılında çıktığımız yolculuğumuzun 11. Yılına geldik. Bu 11 yıl içerisinde hiçbir zaman hiçbir konuda acele etmedik, hiçbir zaman hiçbir şekilde yerli ya da yabancı rakip firmaları ve ürünlerini kötülemedik, yermedik, iftira atmadık çünkü biz halk ve hak için yürüdüğümüzü her daim söyledik, söyleyeceğiz bu yoldan dönmeyeceğiz onun içindir ki halk bizden kaliteli,güvenilir, sağlıklı ürün ve kendileri için helal kazanç isterken Hak’ta bizden dürüstlük, kul hakkına girmemeyi , adil ve adaletli olmayı istemektedir.

İşte bunlar ışığında, 11 yıl içerisinde 600 bin üyeye ulaştık. ERSAĞ markası adı altında 200’e yakın ürün ürettik Ersağ ismi ile Avrupa, Kıbrıs, ve Türkiye dahil olmak üzere 10 şirketimiz oldu.Network marketing sistemlerinin içerisinde Türkiye değil dünya’ da ilk kez şirketin kendi bünyesinde kendisinin açtığı Türkiyenin farklı il ve bölgelerinde 49 büro açıp 73 büro müdürü 4 bölge sorumlusu 1 bölge müdürü ile üyelerine daha iyi hizmet sunarak adil çalışmalar sergilemektedir.

Dediğimiz gibi şirketimiz ilkler ve enlerde bulunasından dolayı zaman zaman eleştiri, iftira, karalama vs. durumlara maruz kalmış olsa da yukarıda da bahsettiğimiz gibi bunların hiçbirisine itibar etmeyip hakkın yolunda yürümüş, sevgiden ödün vermemiş vermeyeceğini de her fırsatta belirtmiştir.

Bizim için eğitimli bireylerin olması hem şirketimiz hem insanlık adına çok önemli çünkü en önemli yatırım insana yapılan yatırımdır.

7-9 temmuz arasında yapılan eğitime aldığımız Öncü, bronz öncü, gümüş öncü, altın ve platin öncülerime katılmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

 

Eğitim süresi içinde ilgi ve desteklerinden dolayı BKS Organizasyon’a, Safran Otel Yetkili Ve Çalışanlarına İzgören Akademiye, ayrıca bu eğitimde bire bir eğitimlere katılarak eğitim programını takip eden tüm personelime yürekten teşekkür ediyorum.